Ovlašteni predavači Srednje škole Donji Miholjac uskoro započinju s provođenjem DOPUNSKE IZOBRAZBE o sigurnom rukovanju s pesticidima i pravilnoj primjeni pesticida!

Srednja škola Donji Miholjac obavještava obveznike pohađanja izobrazbe o sigurnom rukovanju s pesticidima i pravilnoj primjeni pesticida koji su pohađali osnovnu izobrazbu, da početkom veljače ove godine planira započeti s provođenjem dopunske izobrazbe.

Mole se obveznici pohađanja izobrazbe da na svojim iskaznicama provjere kada im ističe pet godina od pohađanja osnovne izobrazbe te da se pravovremeno, prije isteka petogodišnjeg roka, prijave za pohađanje  dopunske izobrazbe.

Dopunska izobrazba provodit će se u prostorima Srednje škole Donji Miholjac, a prema dogovoru i na terenu.

Osim toga, nastavlja se i provođenje osnovne izobrazbe za one obveznike koji do sada nisu završili osnovnu izobrazbu.

Termini i mjesto provođenja osnovne i dopunske izobrazbe, kao i sve potrebne informacije vezane uz izobrazbu, pravovremeno će biti objavljeni na web stranici Srednje škole Donji Miholjac na poveznici:

Izvor: Dragan Kopić, mag. ing. agr., nastavnik mentor

objavio: Dragan Kopić   datum: 16. 1. 2020.

« Srpanj 2020 »

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .