Pismo ravnatelja Nenada Perića našim dragim maturantima

Dragi maturanti,

danas je vaš zadnji dan nastave u Srednjoj školi Donji Miholjac.

Vjerujem da su Vam godine koje ste proveli u našoj školi jako brzo prošle i vjerujem da će one trajno ostati u Vašem sjećanju kao lijepa uspomena.

Ovu školsku godinu završavamo na jedan drugačiji način, pa tako i Vaš oproštaj ove školske godine je nešto s čime se nismo do sada susreli. No takav je život, nikada se ne zna šta nam sutra nosi.

Kroz sve godine vašeg obrazovanja trudili smo se da Vam prenesemo što više znanja i pripremimo Vas za nastavaka obrazovanja ili za tržište rada.

Hvala Vam za sav trud koji ste uložili svih ovih godina i svojim znanjem pokazali da se u našoj školi dobro radi jer ti Vaši uspjesi zajedno sa uspjesima prijašnjih i sadašnjih generacija su nam pomogli u borbi za novu školu koja se upravo gradi.

Od srca Vam želim da uspješno savladate sve prepreke koje Vas u budućnosti očekuju, da izrastete u dobe i poštene ljude, da sačuvate prijateljstva iz školskih dana, te da u godinama koje su pred Vama povremeno nađete vremena da se okupite i podsjetite na lijepe školske uspomene.

Dragi maturanti u ime svih nastavnika i djelatnika Srednje škole Donji Miholjac želim vam puno zdravlja i sreće u budućem životu.

Ravnatelj:

Nenad Perić, prof.

objavio: Mirta Grozdanić Falamić   datum: 29. 5. 2020.

« Kolovoz 2020 »

03.08.2020. 10:29
Demo testiranje opreme za školske djelatnike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje opreme za školske djelatnike u sklopu otvorenog postupka javne nabave ,,Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu ... The post Demo testiranje opreme za školske djelatnike appeared first on CARNET .