Superjunaci gimnazijalci

Učenici  prvog razreda opće gimnazije  imali su zadatak u skupinama napraviti plakat i izlaganje o omiljenom superjunaku. Također, zadatak je bio i kostimirati se. Bilo je četiri skupine za četiri različita superjunaka (Mystique, Thundermans, Winx i Wolverine).

U uvodnom izlaganju bilo je potrebno prikazati identitet samog junaka, kao što su ime i prezime, super moći, osobine, mjesto djelovanja, misiju i protivnike koji mu stoje na putu. Zatim su iznijeli zašto su izabrali baš taj lik. Naravno, svaki je po nečemu poseban i drugačiji, a to su prikazali fotografijama na plakatu. Izlaganje svake skupine trajalo je desetak minuta, a budući  da su svi dobro proučili svoje superjunake, nije bilo nimalo dosadno. Svi su se učenici zaista potrudili, a kako bi što vjernije prikazali svog superjunaka, kostimirali su se.

Sve su se skupine dokazale i iskazale pa je došlo vrijeme ocjenjivanja. Svi su učenici dobili odlične i vrlo dobre ocjene što je najviše razveselilo profesoricu Molnar.

Nadamo se da smo joj pokazali kakve super moći imamo kad se radi o Hrvatskom, ali i nekim drugim predmetima.

Rebecca Mitrović,1.OG

Izvor: Marijana Molnar, prof.

objavio: Antonio Čmelak   datum: 18. 12. 2019.

« Travanj 2020 »

02.04.2020. 16:46
Video upute za korištenje Google alata za nastavu od kuće
Podučavanje od kuće zahtijeva drugačiji pristup od učenja u školi. Kako bi olakšali trenutačnu situaciju, Google je pripremio seriju video uputa koje vam mogu pomoći u korištenju Google for Education ... The post Video upute za korištenje Google alata za nastavu od kuće appeared first on CARNET .