eTwinning projekt: Talking Trees/Drvo govori

Učenici, sada već, 4. razreda opće gimnazije pod mentorstvom razrednice i profesorice engleskog i njemačkog jezika Kristine Kaučić dobili su nagradu Nacionalna oznaka kvalitete kao priznanje za svoj trud i visoku razinu rada na međunarodnom eTwinning projektu Drvo govori/Talking Trees. (potražite na linku) Ovaj je projekt ostvaren u suradničkom ozračju s učenicima Elektrotehničke škole „Mihajlo Pupin“ iz Novog Sada, Srbije, Javnom ustanovom Gimnazija „Ismet Mujezinović“ iz Tuzle, BIH i Kushtrimi i Ilirise iz Albanije. U međunarodnim timovima učenici su otkrivali skrivenu tajnu drveća u ekologiji, književnosti, glazbi, likovnoj umjetnosti, vjeronauku, geografiji, matematici, medicini i mitologiji te su rezultate svojih istraživanja i svoje uratke predstavili u digitalnom časopisu. Za učenike je ova oznaka kvalitete ne samo nagrada za uloženi trud, nego i poticaj za daljnju međunarodnu suradnju, a za školu je to javno priznanje za predanost kvaliteti i otvorenosti prema suradnji na europskoj razini. Na priloženim linkovima možete pogledati opis tijek projekta na Twinspaceu.

Made with Padlet

« Studeni 2019 »

22.05.2020. 12:03
INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani, Danas, oko 11:15 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne ... The post INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .