NATJECANJA I NASTUPI NA SAJMOVIMA

UZ Celestina je 3. svibnja 2024. godine u našoj školi po prvi puta bila domaćin Županijske smotre učeničkih zadruga osnovih i srednjih škola na kojem je nastupila 21 učenička zadruga. Za državnu smotru predložene su UZ Čuvarkuća OŠ Ante Starčevića Viljevo, UZ Celestina Srednje škole Donji Miholjac te UZ COO Ivan Štark.

Državna smotra učeničkih zadruga u Poreču od 25. do 27.9.2024.

Učenička zadruga Celestina sudjelovala je na 36.Državnoj smotri učeničkih zadruga od 25. do 27.rujna 2024.u Poreču u dvije kategorije. Izložbeni štand na temu štrikanih torbi predstavljali su učenici Mihael Falamić i Martino Zetaić sa mentoricom Kornelijom Sabolek. Istraživačkim radom na temu Spora moda -ekološki izazovi učenica Zrinka Puljić sa mentoricom Kristinom Veselovac osvojila je zavidno 2.mjesto.

Miholjački sajam 15.6.2024.

15. lipnja 2024. godine bili smo izlagači na Miholjačkom sajmu. U našoj ponudi su se našli pekmezi, jabučni ocat i suhi čajevi. Ponudili smo i kolekciju iz projekta Spora moda koja se sastojala od platnenih torbi i proizvoda za kućne ljubimce. U programu otvaranja sajma sudjelovao je i tamburaški sastav naše škole.

Sajam Poljoprivredne i veterinarske škole Osijek 19.4.2024.

19. travnja 2024. godine sudjelovali smo na sajmu Poljoprivredne i veterinarske škole iz Osijeka i njhove UZ AgroVet.