eTwinning projekt: Talking Trees/Drvo govori

Učenici, sada već, 4. razreda opće gimnazije pod mentorstvom razrednice i profesorice engleskog i njemačkog jezika Kristine Kaučić dobili su nagradu Nacionalna oznaka kvalitete kao priznanje za svoj trud i visoku razinu rada na međunarodnom eTwinning projektu Drvo govori/Talking Trees. (potražite na linku) Ovaj je projekt ostvaren u suradničkom ozračju s učenicima Elektrotehničke škole „Mihajlo Pupin“ iz Novog Sada, Srbije, Javnom ustanovom Gimnazija „Ismet Mujezinović“ iz Tuzle, BIH i Kushtrimi i Ilirise iz Albanije. U međunarodnim timovima učenici su otkrivali skrivenu tajnu drveća u ekologiji, književnosti, glazbi, likovnoj umjetnosti, vjeronauku, geografiji, matematici, medicini i mitologiji te su rezultate svojih istraživanja i svoje uratke predstavili u digitalnom časopisu. Za učenike je ova oznaka kvalitete ne samo nagrada za uloženi trud, nego i poticaj za daljnju međunarodnu suradnju, a za školu je to javno priznanje za predanost kvaliteti i otvorenosti prema suradnji na europskoj razini. Na priloženim linkovima možete pogledati opis tijek projekta na Twinspaceu.

Made with Padlet

« Srpanj 2020 »

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .