NATJEČAJ "Najbolji maturantski slogan! "

Dragi maturanti,

pozivamo vas da se uključite u projekt Županijskog savjeta mladih Osječko-baranjske

županije "Najbolji maturantski - slogan".

Najbolji maturantski slogan na području Osječko- baranjske županije,  Županijski savjet mladih nagradit će novčanom nagradom koja iznosi 2.5OO,OO

Projekt "Najbolji maturantski slogan" osmišljen je kao nagradni natječaj u kojem će maturanti na području Osječko-baranjske županije prijavljivati svoje šaljive natpise na majicama koje će nositi zadnji dan škole te će za to moći biti nagrađeni.

Maturanti će svoje šaljive natpise, maturantske slogane, moći prijaviti putem facebook stranice Savjeta mladih Osječko-baranjske Županije. Svi prijavljeni maturantski slogani biti će postavljeni na portalu SiB.hr koji će svaki dan više puta filtrirati slogane.

O najboljem maturantskom sloganu odlučuju korisnici facebook društvene mreže tako Sto će lajkati slogane koji im se najviše sviđaju. Slogan koji bude imao najviše lajkova na dan 15. svibnja 2014.   9. do 12 sati biti će proglašeni za najbolji maturantski slogan. Maturantima koji budu odnijeli titulu najbolji maturantski slogan na području Osječko baranjske Županije nagrada će biti uručena naknadno uz dogovor s predstavnicima razreda.

U nastavku pogledajte pravila natječaja....

Pravila natječaja:

- maturanti svoje slogane šalju u inbox Facebook stranice Županijski savjet mladih OBŽ od 1.4. do 15.5.
- prijava treba sadržavati slogan, ime i prezime kontakt osobe te broj telefona
- prijaviti se mogu maturanti s područja grada Osijeka i s područja OBŽ
- maturanti mogu poslati maksimalno tri slogana po razredu
- slogani ne smiju biti uvredljivi za bilo koga po bilo kojoj osnovi, a ukoliko isti pristignu biti će eliminirani iz natjecanja
- glasanje traje od 20. travnja do 15. svibnja u 12:00 sati
- glasovati za svoj slogan možete tako da pritisnete Facebook LIKE / SVIĐA MI SE na dnu članka na portalu SiB.hr
- broj glasova za neki slogan jednak je broju lajkova koji taj članak
osvoji
- lajkovi sa facebook Fan stranice ne ulaze u glasovanje
- jedna osoba može glasati za neograničen broj slogana
- slogan koji prikupi najviše glasova/lajkova na području grada Osijeka osvaja prvu nagradu za Grad Osijek
- slogan koji prikupi najviše glasova/lajkova na području ostatka OBŽ osvaja prvu nagradu za ostatak OBŽ
- slogan koji bude drugoplasirani na području grada Osijeka osvaja tramvaj party

U slučaju da se pojavi sumnja na kršenje pravila glasanja organizatori će slogan eliminirati iz natjecanja bez dodatnih objašnjenja!

Priloženi dokumenti:
NATJECAJ_ZA_SLOGAN.PDF (70.58 KB)

objavio: Mirta Grozdanić Falamić   datum: 8. 4. 2014.

« Svibanj 2024 »