Ispis statistike od 9. 10. 2019.

Ukupno: 288387
Ovaj mjesec: 4800
Danas: 54

Učenice Srednje škole Donji Miholjac na Državnom prvenstvu iz stolnog tenisa!!!!

Učenice srednje škole Donji Miholjac osvojile  su Županijsko natjecanje  iz stolnog tenisa i plasirale sa na Državno prvenstvo u Poreču.

Srednja škola Donji Miholjac bila je domaćin i organizator Županijskog natjecanja u stolnom tenisu za učenice i učenike srednjih škola. Na natjecanju su sudjelovale ekipe iz Osijeka, Belog Manastira, Našica, Valpova, Đakova i Donjeg Miholjca. U konkurenciji mladića prvo mjesto osvojila je ekipa "Primag" iz Osijeka koja je u finalnoj utakmici pobijedila  ekipu "Srednjoškolca" iz Našica sa 3:0. Naši učenici zauzeli su peto mjesto, a nastupili su u sastavu: Toni Jergović, Zlatko Petričević, Filip Ivković i Marin Popović. U konkurenciji učenica prvo mjesto osvojile su naše učenice koje su u finalnoj utakmici pobijedile ekipu Đakova sa 3:1 i time se plasirale na Državno prvenstvo koje će se održati u Poreču u periodu od 23.3. do 25.3.2019. Naše učence nastupile su u sastavu: Lucija Falamić, Ema Čmelak, Vlatka Falamić i Lea Lacković. Čestitke našim učenicama i njihovom treneru Alenu Vuzemu na osvojenom prvom mjestu!!!!