Posjet Domu za stare i nemoćne Majdenić

Učenici eko grupe zajedno s voditeljicom eko grupe prof. Lovorkom Muminović i ove su godine pripremili program i poklone za štičenike Doma za stare i nemoćne Majdenić u Donjem Miholjcu. U tome su im pomogli profesorica Molnar Marijana koja je sa nekim učenicima iz 1. i 3. OG te 2. razreda komercijalista pripremila program i profesori Kopić D., Falamić Z. i Dolančić T. koji su sa učenicima-članovima tamburaške sekcije pripremili glazbeni program.

Kao i svake godine štičenike doma darivali smo sa simboličnim poklonom u obliku anđela od špage i paketićem kolača. Anđele je izradila eko grupa, a kolače su ispekle profesorice Dasović K., Lengyel-Komušanac G., Pleša I., Šapina T., Muminović L., Molnar M. te pedagoginja  Grozdanić - Falamić M.

Učenici koji su sudjelovali:

Članovi eko grupe: Ana Perković i Janja Dujić, Dorina Mikulec i Nives Babić, Marko Andračić. Nima se pridružila Lucija Pavošević iz 3.og. te cijeli 2. razred komercijalista koji su sudjelovali u programu. Program je vodila učenica 1.og., Rebecca Mitrović.

Učenici članovi tamburaške sekcije su Lucija Falamić, Mislav Knežević i Nikola Kupčerić.

Posjet je, kao i uvijek, bio dirljiv, a najveći pljesak su dobili naši tamburaši.

objavio: Lovorka Muminović   datum: 18. 12. 2019.

« Srpanj 2020 »

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .